W przypadku większości biur praktyczne i ergonomiczne rozwiązania nie są jedynymi preferencjami. Ważne są także długa żywotność i elegancki wygląd, aby pomieszczenia dobrze reprezentowały dany zakład. Firma ABJA łączy te wszystkie cechy.

Proponujemy proste i minimalistyczne meble nowoczesne oraz bogate w walory dekoracyjne meble klasyczne. Nasze meble biurowe umożliwiają stworzenie unikalnej aranżacji wnętrza. Dzięki najwyższej jakości materiałom, akcesoriom i tkaninom obiciowym, zapewniamy naszym klientom szeroki wybór możliwości, solidność, wygodę i elegancję.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z wyposażeniem biura. Rozmawiamy z klientem o potrzebach i rozwiązaniach technicznych, wykonujemy pomiar, przygotowujemy aranżację obiektów, produkujemy meble, dowozimy oraz montujemy. Gwarantujemy terminowość i atrakcyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu.

 

Odwiedź nas w Lublinie

Odwiedź naszych projektantów. Jesteśmy w galerii gala w Lublinie.

ZOSTAW NAM SWOJE DANE

ODDZWONIMY I PRZEDSTAWIMY NAJLEPSZĄ DLA CIEBIE OFERTĘ

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład meblowy ABJA A. Szlachetka i A. Szlachetka Sp.J z siedzibą w Kraczewice, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz 922 j.t. z późn. zm.) w celach marketingowych.