Aranżacja przestrzeni hotelowej to spore wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy. Każdy hotel powinien mieć swój indywidualny charakter i styl, przy tym zapewnić gościom komfort, pracownikom prostotę w utrzymaniu ładu, a inwestorom satysfakcję z niepowtarzalnego designu obiektu.

Na przeciw tym wymaganiom wychodzi nasza polska firma ABJA.

Firma ABJA oferuje stylowe kolekcje mebli produkowane z dbałością o każdy detal, projektowane z myślą o luksusowych wnętrzach hoteli czy pensjonatów.

W ofercie mamy proste, minimalistyczne formy, które idealnie wpiszą się do nowoczesnego wnętrza, jak i meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych, które sprawdzą się w klasycznym wnętrzu.

Przygotowujemy aranżację obiektów od A do Z. Naszym klientom zapewniamy kompleksową usługę. Mamy własny zakład produkcyjny oraz doświadczonych projektantów i monterów. Zamawiający mają pewność, że otrzymają solidne meble, skrojone w miarę przestrzeni, w której mają się zmieścić.

Dzięki materiałom i akcesoriom najwyższej jakości oraz najnowszym technologiom nasze meble są wytrzymałe i eleganckie. Dostarczamy gotowe komplety mebli bezpośrednio do klienta. Gwarantujemy terminowość i atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do kontaktu.

 Odwiedź nas w Lublinie

Odwiedź naszych projektantów. Jesteśmy w galerii gala w Lublinie.

ZOSTAW NAM SWOJE DANE

ODDZWONIMY I PRZEDSTAWIMY NAJLEPSZĄ DLA CIEBIE OFERTĘ

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład meblowy ABJA A. Szlachetka i A. Szlachetka Sp.J z siedzibą w Kraczewice, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz 922 j.t. z późn. zm.) w celach marketingowych.