Restauracja powinna przyciągać potencjalnych klientów nie tylko jakością potraw i poziomem usług, ale także wystrojem wnętrza. Oprócz wspaniałego smaku dań, powinny zapewnić odwiedzającym komfort oraz maksymalną wygodę. Nowoczesne restauracje zachwycają przemyślanymi przestrzeniami, w których szczególną rolę odgrywają solidne i starannie zaprojektowane meble.

Firma ABJA oferuje kompleksowe usługi związane z wyposażeniem restauracji – zaczynając od pomiarów, przez wykonanie projektów, wizualizacji oraz produkcję, po transport i montaż.

Wszystkie meble w naszej firmie powstają z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i akcesoriów, a dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami włoskich tkanin, zapewniamy naszym klientom szeroki wybór możliwości. Wykonywane na zamówienie meble restauracyjne cechują się wyjątkową trwałością, wygodą oraz elegancją. Gotowe krzesła, stoliki i stoły stworzą funkcjonalną przestrzeń, umożliwią efektowną ekspozycję serwowanych dań oraz idealnie wkomponują się do wnętrza. Gwarantujemy terminowość i atrakcyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu.

 

Odwiedź nas w Lublinie

Odwiedź naszych projektantów. Jesteśmy w galerii gala w Lublinie.

ZOSTAW NAM SWOJE DANE

ODDZWONIMY I PRZEDSTAWIMY NAJLEPSZĄ DLA CIEBIE OFERTĘ

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład meblowy ABJA A. Szlachetka i A. Szlachetka Sp.J z siedzibą w Kraczewice, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz 922 j.t. z późn. zm.) w celach marketingowych.