Kuchnia nowoczesna na wymiar zainspirowana designem najlepszych włoskich projektantów mebli, w całości wykonane w naszej firmie, w całości wykonane w naszej firmie.

Meble kuchenne składają się z wysokiej szafy zabudowanej we wnęce z frontami składanymi w systemie wingline. Wnętrze szafy rozświetlają półki szklane w drewnianych ramach. Ergonomię użytkowania zapewniają szuflady wewnętrzne legrabox blum.

Szafa spójnie komponuje się z obudową ściany wykonaną z tego samego forniru egzotycznego jak fronty szafy. W części roboczej kuchni użyliśmy frontów lakierowanych w kolorze grigio grafite, krawędź frontów frezowana pod kątem 45 stopni w celu uzyskania zwartej bryły korpusu szafki oraz niewidocznej krawędzi blatu.

Celowo zrezygnowaliśmy z zastosowania tradycyjnych uchwytów na rzecz automatycznego otwierania servo drive firmy blum, aby podkreślić minimalistyczny design mebli. Uzupełnieniem całości jest blat granitowy z dużym dwu komorowym zlewem zamykanym pokrywami z litego drewna służącymi za deski do krojenia. Idealnie wkomponują się w wystrój nowoczesnych loftów dobrze korespondują z wystrojem eleganckiego prostego salonu. Przejdź do oferty kuchnie na wymiar

Zobacz kuchnię w naszym salonie sprzedaży

Kuchnia dostępna w Galeria Gala, Fabryczna 2, Lublin - zapraszamy do obejrzenia kuchni na żywo

PODOBA CI SIĘ TA KUCHNIA?

MOŻESZ ZAMÓWIĆ BEZPŁATNĄ WYCENĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU I BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład meblowy ABJA A. Szlachetka i A. Szlachetka Sp.J z siedzibą w Kraczewice, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz 922 j.t. z późn. zm.) w celach marketingowych.